098 338 005 pdtuhobic@gmail.com

PLAN IZLETA ZA 2016. (I. dio: siječanj – srpanj)

U rubrici “Izleti” na našoj web stranici objavljen je plan izleta od siječnja do srpnja. Većinu izleta organizira naše društvo ali u planu se nalazi i nekoliko izleta u organizaciji drugih riječkih društava te Riječkog planinarskog saveza.

I ove smo godine nastojali organizirati izlete različite zahtjevnosti, trajanja, nastojeći da zadovoljimo što više interesa naših članova. Pa tako imamo izlete u najbližu okolicu (Rebar) ali i izlete u zahtjevna i visoka gorja (Dolomiti, Velebit). Nastojat ćemo tijekom godine pokriti i sve točke “Obilaznice 50 godina Tuhobića”.

Izvršni odbor donio je i Odredbu o načinu uplate novaca za izlete na koje idemo autobusom ili drugim prometalom kojega treba rezervirati unaprijed.

Kod izleta kod kojih se uplate ne obavljaju u više rata, uplata za izlet mora biti obavljena nakasnije tjedan dana prije izleta.

Kod izleta koji se uplaćuju u ratama: 50 posto uplate pri prijavi, a preostalih 50 posto tjedan dana prije polaska.

Kod odustajanja društvo zadržava 30 posto cijene izleta.

Kod odustajanja u posljednjih tjedan dana prije polaska is (2)nema povrata uplaćenih sredstava.

 

 

Podijelite sadržaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.